Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Компанія «Еліонорум» надає консалтингові, юридичні та представницькі послуги в процесі оформлення і отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні.

Завдяки багатій успішній практиці в сфері Міграційного права, наші експерти ознайомлені з процедурами легалізації  іноземців в Україні. Ми здобули широкий досвід в отриманні  дозволів на проживання для нерезидентів на Україні, досконало вивчили всі бюрократичні труднощі процесу, і, відповідно, створили прості і ефективні медоти їх ліквідації.

posvidka-1Тимчасова посвідка на проживання  – це документ, який надає дозвіл громадянину іншої країни, або особі без громадянства, знаходитись на території України довготривалий період – більше 90 днів . Частіше за все, посвідка на проживання видається на 1 рік з можливістю щорічної пролангації. При продовженні терміну  тимчасової посвідки  на проживання, Вам необхідно підтвердити документально, що підстави для довготривалого проживання на території  України все ще актуальні. Якщо документи будуть коректними і офіційними, і Ви не порушували Законодавство України протягом терміну перебування на Україні, то право на проживання Вам продовжують ще на 1 рік.

Оформлення посвідки на проживання забезпечить Вас і Вашу сім’ю правом проживати, навчатися і працювати на Україні на законних підставах. Вам не обов’язково перебувати на території  України постійно, у Вас є всі права подорожувати в країну Вашого громадянства і Ви не будете податковим резидентом України, а це додаткова фінансова користь.

Посвідка на проживання на Україні надає Вам більшість прав громадянина України і оберігає Вас від різних труднощів, пов’язаних з неофіційним проживанням.

Звернувшись до нас за допомогою в оформленні і отриманні права на проживання на території України, Ви забезпечуєте себе професійною допомогою і найкращим результатом, адже весь процес  оформлення Ваших документів повністю підконтрольний нашим експертам і  ми самостійно слідкуємо за виконанням кожного етапу оформлення Вашого дозволу на проживання в Україні. Таким чином, консалтингова компанія «Еліонорум» несе повну відповідальність за зроблену роботу і може гарантувати якість наданих послуг.

Консалтингова компанія «Еліонорум» завжди зацікавлена у виконанні цілей та інтересів клієнта, так як наша мета – бачити Вас нашим постійним клієнтом і допомагати Вам і Вашим рідним в процесі легалізації на території  України і вирішенні різних юридичних питань.

Обравши нашу компанію своїм партнером для успішної легалізації на території  України, Ви будете мати надійного помічника для вирішення різних юридичних питань.