Реєстрація компанії в Європейському Союзі

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні, консультаційні та представницькі послуги для юридичних і фізичних осіб, Громадян України і також нерезидентів, у процесі реєстрації та ліквідації компаній на території Європейського союзу. Юристи консалтингової компанії «Еліонорум» володіють багатим досвідом у сфері лобіювання інтересів клієнта у всіх державних установах і службах реєстрації, тим самим забезпечують повне виконання поставлених Вами цілей і завдань. Ми пропонуємо Вам скористатися нашими можливостями і ресурсами для організації простою і зручною реєстрацією Вашого бізнесу в Європі.

Звернувшись до наших фахівців за порадою щодо організації Вашої підприємницької діяльності в Європі, Ви отримаєте грамотну і детальну консультацію від провідних експертів та аналітиків у сфері економіки, міграції та права, з детальними роз’ясненнями всіх плюсом і мінусів ведення діяльності в тій чи іншій країні Європи, після чого наші юристи візьмуть на себе організацію процесу створення Вашої Європейської компанії (за умови оформлення на них нотаріального доручення про надання інтересів).

Зареєструвавши свій бізнес в Євросоюзі, Ви отримаєте доступ до ряду істотних переваг, якими володіють країни Європи. Безперечними плюсами ведення бізнесу в Євросоюзі вважаються:

  1. Можливість вести ділові відносини всередині безвізової Шенгенської території, і, відповідно, торгувати з 25 країнами без додаткової митного навантаження на Ваш бізнес;
  2. Реальний доступ до послуг європейських банків, що означає можливість отримати кредит на розвиток бізнесу за рекордно низькими (як для України) відсотковими ставками;
  3. Страхування банківських вкладів державою: Ви маєте право на компенсацію 100% Вашого депозиту, у разі банкрутства банку;
  4. Доступ до нових технологій і високим стандартам ведення бізнесу,
  5. Можливість мігрувати в країну реєстрації Вашої компанії на постійне проживання;
  6. Лояльні умови для ведення бізнесу, позитивний інвестиційний клімат, підтримка з боку держави;
  7. Високий рівень життя, широкі можливості для розвитку підприємства та особистого зростання.

Країни Європейського союзу мають досить багато спільних якостей, і в той же час, кожна окрема країна має індивідуальні особливості в законодавстві та порядок реєстрації підприємства та ведення бізнесу, і всі ці деталі необхідно обов’язково враховувати при плануванні та реалізації стратегії реєстрації компанії в Європі. Консалтингова компанія «Еліонорум» з радістю допоможе Вам у вирішенні даних питань, надавши консультацію професійних аналітиків, які допоможуть Вам у прийнятті рішення, а наші юристи подбають про його виконання.

Співпраця з консалтинговою компанією «Еліонорум» гарантує Вам отримання якісного результату, що відповідає поставленим цілям і вимогам і повністю забезпечує Ваші інтереси.