Імміграція в Канаду

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає широкий спектр міграційних та юридичних послуг для реалізації успішного і законного процесу легалізації громадян України та нерезидентів більш ніж в 30 країнах світу, в тому числі в Європі, США, Канаді, Австралії. У зв’язку з проявленою необхідністю появи на українському міграційному ринку відповідальної та професійної компанії, можливості, досвід і знання якої дозволяють грамотно і на законних підставах мігрувати за кордон, міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» відкрила новий напрямок діяльності і розробила досконалий, оригінальний і універсальний методологічний механізм легалізації потенційних іммігрантів в Канаді. Перелік наших послуг складає юридичний та консалтинговий супровід клієнтів при оформленні та отриманні візи в Канаду, виду на проживання, громадянства Канади, реєстрації бізнесу, відкриття офшорних компаній в Канаді. Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» прагнути до постійного розвитку, і перелік наших послуг динамічно оновлюється з кожним днем, тому що наша мета – забезпечити клієнта комплексним вирішенням будь-яких юридичних, міграційних, візових, корпоративних питань у будь-якій точці світу. Канадський напрямок нашої діяльності є традиційним для нашої компанії, і ми вже маємо практичний досвід роботи у сфері канадської міграції та налагодили надійні партнерські відносини з партнерами в Канаді. На підставі цього, і бездоганній репутації компанії, ми пропонуємо Вам вдатися до допомоги професійного експерта, щоб гарантувати грамотність кожного етапу легалізації.

Процес міграції в Канаду не є складним, до того ж для професіонала, але його також не можна назвати простим і легко здійсненним. Потрібна особлива увага до багатьох дрібницях і хороша база теоретичних і практичних знань фахівця, щоб отримати в Канаді вид на проживання. Тим не менш, Ваші труди будуть досить винагородженні, адже Канада володіє неймовірними перевагами, і жодна країна світу не може з нею змагатися.

По-перше, Канада надає самі високі соціальні гарантії не тільки для своїх громадян, а й для іммігрантів, які проживають в Канаді легально. Якщо Ви маєте законні підстави для тривалого проживання в Канаді, то Вам гарантовано захист Ваших прав, соціальна допомога від держави, підтримка від української діаспори. Також, у Канаді один з найнижчих рівнів злочинності у світі і найвищий показник екологічної безпеки.

По-друге, в Канаді сформувалися одні з найбільш перспективних і плідних умов для розвитку власного бізнесу. Також, Ви маєте можливість вигідно працевлаштуватися в Канаді, так як ринок праці цієї країни завжди радо приймає нових кваліфікованих фахівців.

По-третє, Канада надає абсолютну свободу для кожного свого жителя в праві самовираження і самоствердження, розвиватися, експериментувати і вчиться. Канада відрізняється мультикультурним суспільством і суворою терпимістю до всіх національностей, таким чином, всі жителі Канади рівні у своїх правах, незалежно від соціального класу, національної чи етнічної приналежності.

Це лише частина переваг легального проживання в Канаді, але перераховувати їх всі ми не будемо, так як їх потрібно відчути самостійно, насолодившись життям в розвиненій і процвітаючій країні, де держава піклуватися про своїх підданих.

Офіційне отримання виду на проживання в Канаді на законних підставах досяжна мета, і втілити її в реальність Вам допоможе міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум». Свою кваліфіковану підтримку Вам нададуть провідні сертифіковані міграційні консультанти, з яких і складається основний штат нашої компанії. Наш професіоналізм і масштабні ресурси дозволяють нам гарантувати грамотність контрольованого нами еміграційного процесу, щоб досягти максимально вигідного для Вас результату.