Міжнародна імміграційна юридична компанія «Еліонорум»

Вам надається можливість заключити партнерські стосунки з провідною компанією на ринку міжнародного консалтингу для успішного досягнення будь-яких Ваших цілей і рішень  всих виникнувших перед Вами завдань. Компанія «Еліонорум» надає широкий спектр послуг  з легалізації  нерезидентів  і громадян України більш, ніж у 30 країнах світу, спеціалізується на прискоренні  процедур  оформлення і  отримання різної документації  в Україні, забезпечує легальну  і якісну реєстрацію  бізнесу, реєстрацію офшорів, отримання ліцензій, як на території України, так і за кордоном. Наші клієнти – це юридичні та фізичні особи, іноземці, особи без  громадянства та громадяни України, які прагнуть до легального та офіційного розвитку в Україні та Європі.

konsulting_4Компанія «Еліонорум»  відрізняється  достатньо широкою сферою спеціалізації, що дозволяє нам супроводжувати клієнта при виконанні різних операцій, пов’язаних з Міграційним чи Корпоративним правом. Звернувшись до наших спеціалістів, Ви на довгі роки забезпечите себе надійним радником  та досвідченим експертом в усіх питаннях легалізації  фізичних та юридичних осіб.

Наш номер у Вашому довіднику – це гарантоване рішення юридичних та бюрократичних питань в найкоротші  терміни. Ви будете спокійними та впевненими в успішності  Ваших дій і планів, адже допомога наших спеціалістів  доступна Вам 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Досвід  і кваліфікацію наших експертів не можливо поставити під сумнів, адже сотні успішно виконаних послуг, роки успішної практики і тисячі щасливих клієнтів сформували бездоганну репутацію нашої команди і компанії.

В сферу спеціалізації компанії «Еліонорум» входять послуги легалізації  іноземців на території України – наші експерти з радістю допоможуть Вам набути статус легального іммігранта на Україні. Також, наші експерти допоможуть громадянам України офіційно проживати в Києві та обласних центрах, оформивши у встановленому порядку офіційну реєстрацію місця проживання. Ми забезпечуємо усіх бажаючих кваліфікованою та грамотною консультацією з питань імміграції в Європу, отримання Шенгенської візи, дозволу на проживання та громадянства в одній із країн Євросоюзу.

Якщо Ви бажаєте прискорити чи спростити процес  реєстрації  фізичної або юридичної особи на Україні,  Ви також можете скористатися допомогою наших досвідчених юристів. Крім того, зареєструвати підприємство в Європі, США або Канаді – це просте завдання для нашої команди. Навіть, якщо Вам потрібна допомога у реєстрації  інвестицій в Україні чи Європі, або у реєстрації офшорів – консалтингова компанія «Еліонорум» гарантує Вам якісне виконання послуг і конфіденційність отриманої нами інформації.

Глибокі  знання, успішні практичні досягнення та результати у сфері консалтингу, цілеспрямованість, наполегливість кожного працівника нашої компанії і принцип чіткого наслідування Міжнародного права та законодавства України складають успіх та багаторічний розквіт компанії «Еліонорум».