Імміграція в Європу

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», з метою максимально ефективно передбачити і забезпечити вимоги клієнта, розробила комплекс унікальних механізмів і налагодила систему міжнародних партнерських відносин для досягнення успішного результату при легалізації іноземців та громадян України на території Європейського союзу. Ми надаємо можливість отримати право на довгострокове проживання в одній з країн Євросоюзу в рамках Міжнародного Міграційного Права. Практика супроводу наших клієнтів – громадян України, іноземців та осіб без громадянства – на всіх етапах імміграції в Європу, від отримання візи до оформлення громадянства, дозволяє враховувати довгострокові наміри іммігранта та завбачливо ліквідувати можливі ускладнення процесу легалізації.

З моменту зняття обмеження на права громадян України перетинати український кордон і виникнення можливості покинути країну, лише отримавши дозвіл на в’їзд і проживання в іншій, міграційний потік з України в напрямку європейських країн залишається стабільно високим. І природно, що, з метою обмежити кількість іммігрантів, країни Європейського союзу почали вводити посилювання в міграційне законодавство і не завжди раді прийняти нових мешканців. На сьогоднішній день, отримати в одній із західноєвропейських країн посвідку на проживання можливо лише при наданні безумовних доказів наявності вагомих законних підстав у заявника проживати на території даної країни. До того ж, кожна країна Євросоюзу, незважаючи на єдині для всіх країн учасниць політичні цілі і загальний напрямок розвитку, встановлює власні вимоги до іммігрантів та можливі шляхи отримання статусу резидента і відповідно, для успішного отримання права проживати в Європі, вживати рішення і виконувати будь-які дії необхідно виходячи з їх доцільності, на підставі вивчення та аналізу всіх можливих варіантів досягнення мети і труднощів, які можуть виникнути в процесі.

Для забезпечення грамотної та легальної міграції, і щоб уникнути допущення фатальних помилок, рекомендується використовувати допомогу професіонала, його знання і практичний досвід. Таку можливість Вам надає міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», адже ми зібрали разом провідних міграційних консультантів, аналітиків, юристів і лобістів, маємо представників у кожній країні Європейського союзу і Шенгенської угоди. Ми знаємо, як правильно організувати процес отримання українцем чи нерезидентом України посвідки на проживання і громадянства в Європейському союзі.

Популярність і затребуваність європейської міграції, потенційні привілеї та перспективи легального проживання в Європі привели до зростання кількості недобросовісних постачальників міграційних послуг і також їх одержувачів. З метою захисту прав сторін і виконання їх обов’язків, міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» допускає співпрацю з клієнтом лише після укладення офіційного договору, головний принцип нашої роботи – відповідність усіх наших дій інтересам клієнта і нормам міжнародного права. Таким чином, компанія несе відповідальність за виконувані дії і надані послуги, гарантуючи цим їх грамотність та якість.