У 2016 році обіцяють ввести безвізовий режим в Україні

By in
42

Згідно з останньою інформацією, довгождана лібералізація візового режиму з ЕС буде здійсненна не раніше 2016 року. Про це заявили МЗС Україна, і також підтвердили європейські представники.

Черговий звіт щодо готовності Києву до безвізового режиму буде представлений 13 травня. На основі його результатів, українська сторона чекає від Рижського саміту 21 травня хоча б чіткої дати прийняття безвізового режиму.

Україна сподівається підняти свої показники до 2016 року, але чи стане це достатнім для Європи, поки сказати складно. Оперативно введена можливість отримання біометричних паспортів в Україні мала бути кроком до безвізового режиму, але навіть у цьому факторі Європейська комісія знаходить недоліки.

Занадто багато нюансів, на які має звертати увагу влада України, залишаються невирішеними – розповсюджена корупція, високий рівень злочинності, низький рівень життя громадян України. Дивлячись на всі ці проблеми, можна зрозуміти, що введення закордонних біометричних паспортів в Україні – маленький крок до Шенгену, потрібні більш глобальні міри.

Президент Єврокомісії зазначив, що в Україні необхідно провести ще безліч реформ, і в залежності від того, наскільки готова Україна до прийняття європейських стандартів та реформування свого становища, у травні повідомлять про черговий відлік часу до безвізового режиму для України.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)